piątek, 20 sierpnia 2010

Skip Sheffield ma kontuzję!

Skip Sheffield złamał lewą nogę! Bardzo możliwe że nabawił się tej kontuzji w walce tag teamowej podczas house showu WWE w Honolulu. Był on w teamie z Davidem Otungą, walczyli oni wtedy przeciwko Hart Dynasty i wygrali. Po walce Skip nie mogł się podnieść i trzymał się za lewą nogę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz